Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

screen_03

Angel Alliance je MMORPG tahová hra kterou vyvíjí společnost Kabam. Celý příběh je vlastně jednoduchý a točí se okolo klasické záplatky. Jakýsi padouch s kreativním jménem „Temný Lord“ uvěznil  všechny anděly v jakémsi podsvětí.

Vy jakožto hráč jste se rozhodli že si pochopitelně takovou drzost nenecháte líbit a musíte se pokusit anděly osvobodit. Jistě si domyslíte že tento úkol bude náročný. Ve hře máme dva hlavní módy. První je pohybový mód ve kterém prozkoumáváte svět, komunikujete s NPC a podobně. Druhý, poněkud zajímavější mód je boj. Právě boj je nejzajímavější částí této hry. Souboje se dají přirovnat ke hrám typu Final Fantasy – máme dvě strany, na každé straně několik jednotek a bojuje se. Ze začátku bude váš výběr jednotek omezený, to se změní s rostoucí úrovní. Ve hře jsou samozřejmě mise (questy) které jsou co se příběhu týče docela povedené. Samozřejmostí je také spolupráce hráčů, a to pomocí klanů (guild).

button My Free Zoo  vybudujte si vlastní zoologickou zahradu

Klady

 • Příjemné grafické zpracování
 • Povedený příběh
 • Zabaví na dost dlouho

 Zápory

 • Těžšší začátek
 • Občas trochu chaotické a nepřehledné rozhraní
 • Není v češtině. Nutnost znalostí angličtiny.

Instalace a ovládání

Hru není nutné instalovat, funguje v prohlížeči. Pro kvalitní hraní je vhodné internetové připojení o rychlosti stahování minimálně 2Mb/s.  Hra se ovládá myší a klávesnicí. V prohlížeči je nutné mít nainstalovaný Flash. Doporučujeme mít operační systém Windows XP a novější.

Strategie

Věnujte čas na seznámení se s ovládacími prvky hry. Při plnění úkolu můžete kliknout na úkol v pravém menu a vaše postava automaticky dojde na správné místo. Dbejte také na výdrž. Ukazatel výdrže můžete najít v levém horním rohu u ikony vaší postavy. Výdrž spotřebujete tím že začnete boj. Automaticky získáváte +5 výdrže každých 30 minut. Ve hře existují dvě hlavní měny. Zlaťáky jsou klasická měna používaná pro běžný obchod. Diamanty jsou měna prémiová a dají se koupit za reálné peníze.

Tipy

Pokud vám dojde výdrž nemůžete bojovat v módu jednoho hráče. Nicméně boje více hráčů by tímto neměly být ovlivněny.

 • Ve hře existují klany (guildy). Zvažte členství v některém z nich.
 • Battle Rating je číslo které reprezentuje jak jste dobří. Větší číslo je lepší.
 • Pokud potřebujete s něčím pomoc optejte se někoho. Většina hráčů vám pomůže.

button My Free Zoo  vybudujte si vlastní zoologickou zahradu

Ohodnoť recenzi

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 6
Grafika 7
Zvuky 6
Celkově 6
Rumble Fighter - Bojová MMO free2play onlinovka
Rail Nation - Tvé železniční impérium online
The Lord of the Rings Online - Stovky hodin dobrodružství zdarma.
Planetside2 populární MMOFPS akční střílečka