Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

screenshot_16

Black Gold je steampunková MMORPG hra od studia Snailgame. Příběh je jednoduchý. Jsou zde dvě mocné frakce. Isernhor je technicky vyspělá frakce která používá parní roboty, lodě a celkově už relativně moderní technologii a Erlandir je frakce která se zaměřuje a přírodu, žije s ní v souladu, do boje jezdí na obrovských zvířatech – prostě naštvaná a ozbrojená verze Greenpeace. Existuje také cenná surovina zvaná Black Gold neboli Černé Zlato. Protože frakce Isernhor černé zlato na svém území již využila, napadla frakci Erlandir a začala krvavá válka.

Vy budete bojovat ve strhujících bitvách jakožto bojovník jedné ze dvou frakcí, a pomůžete své frakci ke slavnému vítězství. Ve hře si můžete vybrat z 12 povolání, z nichž se každé hodí k jiné roli. Soubojový systém je dobře propracovaný. Budete bojovat nejen jakožto pěšák, ale také jako pilot parních robotů nebo jezdec na válečných zvířatech. Hra je celkově dobře propracovaná až na velmi vysoké hardwarové nároky a občasné problémy s odezvou serverů. Rozhodně stojí za vyzkoušení, obvzláště jste li příznivec steampunkových her.

button Angel Alliance – Tahová MMORPG hra

Klady

  • Grafické zpracování
  • Možnost rozvinout postavy spoustou směrů
  • Dobrý soubojový systém

Zápory

  • Vysoké hardwarové nároky

Instalace a ovládání

Z oficiálních stránek si nejprve hru stáhněte. VAROVÁNÍ: Důrazně nedoporučujeme používat připojení s datovým FUP limitem. Bude nutné stáhnout cca 10,5 GB dat. Stažený soubor následně pomocí programu WinRar či podobného archivačního programu otevřete. Spusťte program setup.exe a hru nainstalujte. Hra se ovládá standartně pomocí myši a klávesnice. Doporučuje se použít kvalitnější počítač, hra má vysoké hardwarové nároky.

Herní módy

  • PvP: V tomto módu bojujete proti hráčům na spoustě různorodých map
  • PvE: Bojujte sami nebo se spoluhráči proti počítačem ovládaným nepřátelům

Strategie

Ve každé pořádné MMORPG hře je spousta povolání, a Black Gold není vyjímkou. Zde máte povolání dokonce celých 12. Je čistě na vás jaké si zvolíte. Pokud vás baví plížit se ve stínech a svou oběť zabít jediným úderem, assassin je pro vás jako stvořený. Pokud rádi vběhnete přímo do středu bitvy je zde pro vás Punisher. Pro hráče které baví spíše léčit vývojáři připravili povolání s názvem Occultist. Každé povolání se může specializovat, například Punisher může být specializován na výdrž, nebo na udílení poškození. Každá profese má také svou třídu zbraní které jsou stvořeny přímo pro ni, a s těmito zbraněmi dosáhnete lepších výsledků než ostatní profese. To samé platí i o bojových robotech/příšerách.

Tipy a triky

  • Každá profese se na něco specializuje. Punisher nemůže léčit a Occultist zase nemůže tak efektivně přijímat poškození
  • Kromě základních útoků máte tzv. skilly, nezapomeňte je používat
  • Spolupracujte se spoluhráči
  • Ve hře narazíte na mnoho předmětů, používejte ty které jsou vhodné pro vaše povolání

button Angel Alliance – Tahová MMORPG hra

Ohodnoť recenzi

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 7
Grafika 8
Zvuky 5
Celkově 7
World of Tanks - Nejhranější online hra na internetu
Rumble Fighter - Bojová MMO free2play onlinovka
Divoké Kmeny - nejhranější prohlížečová budovatelská MMO strategie
World of Warcraft nejznámější fantasy online MMORPG hra na světě