Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

daorwb018

h3 Orbit je hra vyvíjená společností Bigpoint. Vaší prvotní volbou bude volba korporace. Na výběr je ze tří korporací a každá nabízí trochu odlišný způsob hraní. Ihned po výběru korporace obdržíte první úkol. Úkoly jsou koncipovány tak že vás naučí základy hry. Hra se odehrává v několika vesmírných sektorech které jsou navzájem propojeny. Pilotujete ze začátku jednoduchou loď. Ve hře platí jednoduchý koloběh. Získáte herní měnu – Kredity a Uridium – za tu koupíte lepší vybavení a tak pořád dokola.

Vydělávat můžete mnoha způsoby. Klasickým bojem či těžbou. Záleží pouze na vašem oblíbeném stylu hry. Hra dále nabízí mnoho možností interakce s ostatními hráči. Důležité je členství v klanu. Klany jsou skupiny až 50 hráčů které mají několik pokročilejších funkcí jako například daně. Celá hra je realizovaná v prohlížeči, nicméně je rozdělená na dvě části. První část, ve které například nakupujete lodě či vybavení je ve formě klasické webové stránky. Druhá část ve které bojujete, těžíte a plníte úkoly využívá flash. Tato kombinace je bohužel trochu nepohodlná. Celkově ale hra nabízí mnoho hodin zábavy a stojí za to ji vyzkoušet. Hra je k dispozici v mnoha jazycích, včetně češtiny.

button Angel Alliance – Tahová MMORPG hra

Klady

 • Dobré grafické zpracování
 • Zabaví na delší dobu
 • Více možností získání herní měny.
 • Čeština

Zápory

 • Trochu nepohodlné ovládání
 • Po delší době se některé opakované činnosti stanou nudným

Instalace a ovládání

Hru nemusíte instalovat, hraje se v prohlížeči. Hra se ovládá myší a klávesnicí. Pro spuštění stačí běžný počítač s internetovým připojením. V počítači musí být nainstalovaný flash.

Herní módy

 • Obchodní režim: Zde nakupujete lodě, vybavení a podobně. Je realizován pomocí klasické webové stránky. Také zde naleznete sociální funkce – Klan, zprávy a podobně – a menu ve kterém odemknete galaktické brány.
 • Herní režim: Je realizovaný pomocí flashe, otevřete jej tlačítkem start v obchodním režimu. Doporučujeme mít otevřený obchodní režim v druhém okně, změny provedené v jednom se ihned projeví v druhém.
 • Galaktické Brány: Speciální bojové mapy. Podobné hernímu režimu ale mnohem obtížnější. Brány musíte nejprve sestavit ve stejnojmenném menu v obchodním režimu. V tomto menu máte každý den jednu šanci zdarma, další stojí 100 uridia. Sestavení brány je dlouhodobý cíl.

Strategie

Jako v mnoha hrách je i zde prémiová měna – uridium. Nejlepší lodě se dají zakoupit právě za uridium, a tak je dobré si jej šetřit. Pokud máte s nějakým nepřítelem problémy můžete vždy bojovat se slabšími nepřáteli.

Tipy a triky

 • Vylepšujte si průběžně loď a vybavení.
 • Přidejte se do klanu, hráči tam vám mohou pomoci když budete mít problém.
 • Nemáte kredity? Přivydělejte si těžbou.
 • Těžba je jednoduchá. Stačí klikat na asteroidy které jsou téměř všude. Ve vyšších sektorech jsou cennější suroviny ale pozor, i silnější nepřátelé!

button Angel Alliance – Tahová MMORPG hra

Dark Orbit – adrenalinové vesmírné bitvy Hlasů: 4.00/5 (80.00%) 2

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 7
Grafika 6
Zvuky 5
Celkově 6
World of Warplanes - Epické letecké bitvy online
League of Legends - Úžasná MMO akce se stovkou hrdinů
My Free Zoo - vybudujte si vlastní zoologickou zahradu
Heroes online - Legendární tahová fantasy strategie