Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

share-img

GoalUnited je výbornou sportovní online hrou, která nadchne zvlášť milovníky fotbalu. Jde o browserovku, která je poskytována zdarma a byla vyvinuta společností Northworks. A o co ve hře vlastně jde? Jako hráč se stáváš majitelem unikátního fotbalového klubu, staráš se o tým hráčů a dáváš dohromady dobrou sestavu. Musíš nejenom naplánovat efektivní tréninky, ale třeba i zajistit stadion a postarat se o tribuny. Cílem je sestavení toho nejúspěšnějšího týmu, za jehož bohatstvím a slávou budeš stát právě ty. Ve hře navíc postupuješ stále na vyšší úrovně, a čím dál se dostaneš, tím lepší tribuny nebo hrací plochu si můžeš koupit.

button

GoalUnited je navíc slušně oceňovaná hra, za zmínku stojí například druhé místo v kategorii velkých her při udílením Browsergame roku 2006. A tím se každá hra pochlubit nemůže.

Klady

  • Super grafika, díky které máš pocit, že nehraješ ani tak onlinovku, jako spíš klasickou PC hru.
  • Možnost vytvořit vlastní fotbalové utkání a pozvat kamarády.

Zápory

  • Zrušení účtu po delší neaktivitě.

Instalace GoalUnited

Jak už jsme řekli, GoalUnited je onlinovka, kterou můžeš hrát z pohodlí tvého prohlížeče. Žádné speciální technické nároky si navíc hra neklade, jedinou podmínkou je internetové připojení slušné rychlosti a Adobe Flash Player, který si můžeš případně bezplatně stáhnout. Ke hře samotné se můžeš zaregistrovat na oficiálním webu. Registrace ti zabere jenom pár minut či se lze přihlásit i pomocí účtu na Facebooku.

Herní strategie

Po každém přihlášení do hry je vhodné hned zkontrolovat, zda se u tebe náhodou neobjevil nový zájemce o práci. Pokud vypadá dobře, můžeš ho hned zaměstnat. Hra je v tomto případě vcelku reálná – prohlédneš si schopnosti zaměstnance a sjednáš s ním adekvátní cenu. Pokud se navíc nedomluvíte, můžeš nabídku zase stáhnout zpět. Také musíš vyřídit sponzorské žádosti.

Když klikneš na kolonku „Tým hráčů“, můžeš si zkontrolovat, zda se tvoji fotbalisté zlepšili – a pokud je to naopak, můžeš ty nejhorší i vyhodit. Pro celistvý tým pak nastavuješ dobu tréninků a sleduješ skóre v odehraných zápasech.

Ovládání

GoalUnited se, stejně jako většina browserovek, ovládá pouze levým tlačítkem myši a herním panelem, na kterém vybíráš úlohu, kterou chceš zrovna provést.

Herní módy

Asi nelze úplně říct, že by byl GoalUnited rozdělen na herní módy, přesto však lze vyčlenit několik oddělených úkonů, které v rámci hry vykonáváš. Jsou to:

Péče o tým:

O své hráče se musíš v GoalUnited starat, aby podávali co nejlepší výkon. Tím pádem to chce zajistit nějaký ten komfort a kvalitní tréninky, do kterých musíš také investovat.

Budování stadionu:

GoalUnited ti dává možnost vlastnictví celého fotbalového stadionu, neusínej však na vavřínech. Hrací plocha vyžaduje každodenní údržbu, a pokud budeš jen trochu postupovat dále, budeš muset do budoucna zařídit třeba i větší tribuny. Čím lépe ti hra půjde, tím lepší vybavení si budeš moci dovolit.

Zápasy:

V GoalUnited hraješ dva ligové zápasy týdně, a to ve čtvrtek a neděli. Jednou týdně si můžeš zařídit i tzv. přátelský zápas. Samozřejmostí je Národní pohár, jehož vítězství tobě a tvému týmu zajistí nejenom slávu a bohatství, ale i postup na další úroveň.

Tipy a triky

  • Abys v týmu udržoval jen ty nejlepší hráče, po každém odehraném zápase se podívej do statistik, kde uvidíš, jak si fotbalista dneska vedl. Pokud to nebylo zrovna nejlepší, je na čase s tím něco dělat…
  • Pokud tvůj tým prohrává, zkus sestavit nový a intenzivnější tréninkový plán. Málo tréninků většinou vede totiž i k propadnutí v ligovém žebříčku – a samozřejmě směrem dolů.

button

GoalUnited – Oceňovaný fotbalový manažer zdarma Hlasů: 4.00/5 (80.00%) 2

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 7
Grafika 6
Zvuky 7
Celkově 7
Metin 2 - Orientální akční MMORPG hra
World of Warplanes - Epické letecké bitvy online
SD Gundam - japonská bojová anime hra
Heroes online - Legendární tahová fantasy strategie