Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

share-img

Howrse je browserovou strategií, která patří zvláště milovníkům koní a poníků. Funguje na bázi ovládání vlastní virtuální stáje, pod kterou si můžeš představit buď jezdecké centrum anebo chovatelskou stáj, ve které koně křížíš a šlechtíš, abys získal jedince s těmi nejlepšími vlastnostmi. Abys však dosáhl této herní prosperity, musíš si na začátku (kdy začínáš s vlastnictvím jednoho koníka) najít práci. Ta nejdříve nebude moc dobře placená a ty se tak stěží uživíš, pakliže ale vytrváš, začnou se objevovat další možnosti a tvůj úspěch bude jen stoupat. O koně se navíc nejenom staráš – stejně jako v reálném světě s nimi můžeš i obchodovat. Trénuješ je, přijímáš k ustájení koně svých spoluhráčů, připravuješ je na závody. Zároveň hlídáš jejich zdraví, energii a morálku. Plusem je fakt, že jde i o ideální onlinovku pro nejmenší hráče, kteří se mohou dobře pobavit a jen tak se nudit nebudou – hra je totiž rozmanitá, vše probíhá rychle a stále se otevírají nové možnosti. Problémem je však existence prémiového účtu, který (přestože je hra zdarma) ve velkém zvýhodňuje platící uživatele.

button

Klady

  • Dobře provedená grafika.
  • Jednoduché ovládání.
  • Možnost hry i pro nejmenší.
  • Příjemné uživatelské rozhraní.

Zápory

  • Velké zvýhodňování platících uživatelů.
  • Ani v nejmenším nepotěší dospělé hráče.

Instalace hry Howrse

Howrse je typickou onlinovkou hranou v prohlížeči, nemusíš tedy nic stahovat ani instalovat. Bohatě stačí, když navštívíš webovky http://www.howrse.cz/, kde započneš hru registrací svého koně či poníka, který tě bude provázet zvláště počátky hry. Vyplňuješ přitom jeho jméno, pohlaví a plemeno z velmi slušné nabídky.

Herní strategie

Ve hře Howrse začínáš úplně od nuly, a krom toho, že si musíš najít slušné zaměstnání, také je na místě řádná péče o tvého koňského miláčka. K tomu, abys o něj mohl pečovat, potřebuješ dostatek tzv. Equus bodů, které získáváš několika způsoby – třeba právě prací. Koně musíš rovněž hned od začátku trénovat – budeš s ním cvičit a zlepšovat jeho vlastnosti, které jsou pro každé plemeno specifické. Abys ses posunul o něco dál, najdi si lepší práci a svého koně přihlas třeba i na závody. K tomu, aby se jich mohl účastnit, musí být alespoň tři roky starý. Tato doba však ve hře uběhne téměř hned. Jakmile dosáhneš trochu větší prosperity a budeš mít dostatek financí, můžeš si otevřít jezdecké centrum, které vybavíš výběhy a stájemi. Časem budeš moci třeba i zaměstnat pracovníky, kteří ti vše výrazně ulehčí. Najdeš je zvláště mezi začínajícími hráči, kteří touží po jakémkoli zaměstnání.

Ovládání hry

Howrse ovládáš pouze pomocí levého tlačítka myši, kterým vybíráš z nabídky.

Herní módy

Hlavní hra: V rámci hlavní hry se staráš o svého koně a získáváš body ze zaměstnání. Co se jej týče, máš čtyři možnosti – buď budeš stájníkem, instruktorem jízdy, podkovářem nebo sedlářem.

Trénink: Pravidelně je třeba přejít i do tréninkového módu, ve kterém svého koně či poníka učíš poslušnosti. Rovněž ho připravuješ na závody.

Závody: Ve hře je několik závodů, ze kterých si můžeš vybrat a přihlásit na ně svého koně.

Tipy a triky

  • Schopnosti tvého koně ve velkém závisí také na volbě plemene. Některá mají totiž dobrou výdrž, jiní zase lépe skáčou. Proto volbu hned na začátku nepodceňuj a nevybírej jen podle vzhledu.
  • Pokud hře skutečně propadneš, můžeš si několik zvýhodnění koupit i pomocí sms. Ale nepřeháněj to!

button

Howrse – Chovejte koně nebo poníky online Hlasů: 5.00/5 (100.00%) 1

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 7
Grafika 6
Zvuky 7
Celkově 7
Forge of Empires - Postupuj historickými milníky vládní vlastnímu impériu!
Dofus - Epický animovaný svět plný zábavy
I am ninja - RPG hra plná ninjů
EVE Online - Vesmírná MMORPG hra se skvělými bitvami