Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

INF_3

Infinitum 2 BFE je pokračování úspěšné hry Infinitum. Obě hry vyvíjí České studio Allodium. Infinitum 2 se momentálně nachází ve fázi uzavřené bety – pro přístup je nutné mít klíč o který si můžete zažádat na stránkách hry.

Základní koncept hry je stejný.Vlastníte město (nebo města) a budujete si armádu. S armádou následně bojujete. Boje jsou zde řešeny trochu netradičně, probíhají v reálném čase na reálné mapě. Vše řídíte vy. Na rozdíl od původního infinita se přesuneme z České Republiky (nebo toho co z ní zbylo) na celou Evropu. Hra je koncipovaná pro tisíce hráčů. Jelikož je hra ve fázi bety je velice pravděpodobné že ještě dojde ke změnám. Oproti původnímu infinitu je tu prozatím několik změn, z nichž některé jsou k dobrému, některé naopak hru omezují. Velice zajímavou funkcí jsou NPC jednotky. Ty náleží GSA – Global Security Agency, což je hlavní záporák této hry. Cílem je GSA porazit dobýváním jejich pevností. Samozřejmě šance že se všichni hráči demokraticky dohodnou je minimální, a proto velkou roli hrají i PVP boje. Zde je bohužel jeden z nedostatků oproti původnímu infinitu – města nejde poškodit a jednotky jsou v nich tudíž perfektně chráněny. Celkově hra působí dobrým dojmem, jsou zde sice chyby ale to se od bety dá očekávat. Vývojáři aktivně komunikují na chatu a chyby se snaží odstranit.

Klady

  • Pokračování kvalitní hry Infinitum
  • Zajímavý příběh
  • Znatelně lepší grafické zpracování
  • Komplexní boje

Zápory

  • Momentálně uzavřená beta
  • Některé funkce nemusí všem vyhovovat

Instalace a ovládání

Hra se nemusí instalovat. Pro přihlášení do hry potřebujete Beta klíč o který si můžete zažádat na webové stránce hry. Následně budete mít možnost se přihlásit na konkrétní svět, ve kterém vás hrou již provede krátký tutoriál.

Strategie

Pokud se do bety dostanete je určitě dobré jít podle misí. Rychle vám pomůžou rozvinout ekonomiku města, a jsou navrženy tak že je téměř nulová šance že vám dojdou suroviny. Při bojích dávejte pozor na jednotky GSA, umělá inteligence hry je dost dobrá a jednotky proti vám budou aktivně útočit. Při výběru města se držte dále od pevností (jsou na místě hlavních měst, jako Praha, Vídeň, atd.), pevnosti jsou silně chráněny a okamžitě na vás budou útočit.

Tipy a triky

  • GSA jsou jednotky řízené umělou inteligencí. Většinou bývají dost agresivní.
  • Volba města je důležitá. Být poblíž pevností se nevyplácí, je tam mnoho agresivních jednotek.
  • Hra je pořád ve fázi bety. Hlašte chyby vývojářům!
Infinitum 2 Battle for Europe Hlasů: 4.86/5 (97.14%) 7

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 8
Grafika 9
Zvuky 8
Celkově 8
Howrse - Chovejte koně nebo poníky online
Pockie Saints - Originální fantasy MMORPG hra
Black Gold online - steampunková MMORPG hra
Planetside2 populární MMOFPS akční střílečka