Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

share-img

League of Angels je fantasy MMORPG browserovkou, která je založena na principech rychlého a čistého boje. Hráči si v League of Angels sestavují vlastní armádu a pro jejich cestu světem je jim přidělen vlastní Anděl. Ten tě bude během hry podporovat, ochraňovat a bojovat vždy na tvé straně. A to proto, že v tebe zkrátka věří a vidí v tobě hrdinu, který je zde pro dobro magického světa – království zvaného Etheria. League of Angels ti navíc dává možnost výběru ze dvou skupin postav. Buď se tedy můžeš stát neohroženým válečníkem anebo mystickým kouzelníkem. Samozřejmě je k mání i možnost výběru pohlaví. A o co v League of Angels vlastně jde? Bojuješ za rovnoprávnost proti nestvůrám, sbíráš potřebné předměty a zdokonaluješ své schopnosti. A nebudete to těžké, ve hře je totiž mnoho postav, které ti budou zvláště na začátku radit, jak na to.

button

Klady

  • Slušná ručně dělaná grafika.
  • Dobře řešené PvP.

Zápory

  • Není v češtině.
  • Občas pokulhávající logika questů.
  • Ti, kteří si hru chtějí opravdu užít, si bohužel musí připlatit.

Instalace League of Angels

League of Angels je browserovou hrou, nemusíš tedy nic stahovat ani instalovat do svého počítače. Stačí zabrousit na internetovou stránku, která představuje oficiální portál League of Angels. Na té si vybereš jeden ze 42 herních serverů (počet k březnu 2014) a zaregistruješ se pouze pomocí e-mailové adresy a zvoleného hesla spolu s datem narození. Navíc je možné přihlašování i pomocí Facebooku, Google+, Twitteru, Yahoo! či služby Live.

Herní strategie

Až se poprvé přihlásíš na herní server, League of Angels tě rovnou umístí do jakéhosi zkušebního tutoriálu, ve kterém budeš muset splnit první quest. Tím bude právě boj s monstrem, během kterého při tobě bude stát i tvůj strážný Anděl. Samozřejmě vyhraješ – je to totiž opravdu jednoduché a stačí následovat šipky, které ti ukáží, kam jít a na co zrovna kliknout. Až tutoriál dokončíš, budeš si moci vybrat, zda se chceš stát mágem nebo válečníkem. Rovněž vybíráš i pohlaví a svou postavu nějak pojmenováváš (a to v rozsahu 4 až 12 znaků). Poté se v závislosti na konkrétním herním serveru dostáváš do nějaké z vesnic, ve které ti bude uděleno požehnání, a rovněž budeš vybaven nějakou ze zajímavých schopností. S tou se pak vydáváš do boje v rámci nového questu. Za každou zlikvidovanou příšeru či zlého válečníka samozřejmě získáváš i odměnu – a tou jsou zlaťáky, za které budeš moci v budoucnu nakoupit nové vybavení.

Ovládání hry

League of Angels se ovládá pouze pomocí levého tlačítka myši, kterým pohybuješ s postavou a zároveň i útočíš – a to pouhým kliknutím na nepřítele. Rovněž myší vybíráš z nabídky herního panelu, ze kterého můžeš vstoupit do obchodu, chatu či seznamu questů. V levém horním rohu pak nalezneš zase informace o své postavě, a to včetně aktuálního stavu zdraví i pokladny.

Herní módy

Ač je League of Angels poměrně ucelenou hrou a všechno je v ní docela propojené, můžeme vyčlenit pár módů, které trochu vynikají. O plnění questů a cestování světem teď ale vůbec nemluvíme, to je zkrátka samozřejmost.

Denní výzva: Denní výzva je speciálním komplikovaným úkolem, do kterého se můžeš připojit a v případě výhry získat hromadu zlaťáků. Mód však není otevřen pro nováčky a budeš do něj moci vstoupit až od určité úrovně.

Gem Master: Gem Master je výzva pro pět nejlepších hráčů každého dne, kteří za své činy získají speciální cenu.

Boot Camp: Boot Camp módem, ve kterém se dostáváš se svým andělem do speciálního tréninkového místa. To ti pomůže zdokonalit tvé schopnosti, jež budeš moci posléze využít v boji.

Tipy a triky

  • Účastni se eventů, přinesou ti totiž podstatně více zlaťáků, než každodenní questy.
  • Pokud event zmeškáš, můžeš se vrátit zpátky zpět v čase a zúčastnit se jej i tak. Často je to velmi drahé a stojí to něco kolo 1000 zlaťáků, zpátky se ti ovšem vrátí třeba i desetinásobek.

button

League of Angels – Fantasy MMORPG browserovka zdarma Hlasů: 3.50/5 (70.00%) 4

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 7
Grafika 9
Zvuky 6
Celkově 7
Metin 2 - Orientální akční MMORPG hra
Pockie Saints - Originální fantasy MMORPG hra
My Free Zoo - vybudujte si vlastní zoologickou zahradu
EVE Online - Vesmírná MMORPG hra se skvělými bitvami