Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

share-img

My Little Farmies je další z bohaté série MMO farmářských her, nutno však hned na začátku podotknout, že mnohé své konkurenty ve velkém převyšuje. Je to typická browserová onlinovka, ve které se stáváš farmářem a stavíš vlastní středověké vesnice. Pečuješ o pole, zvířátka, vyrábíš vlastní zboží a obchoduješ s ním. V podstatě vyrábíš unikátní bio produkty. Sám si ve hře kupříkladu umeleš pšenici, vyrobíš mouku a upečeš chleba. Simulace farmy je to tedy opravdu věrohodná, na druhou stranu však poněkud nekonečná. I přes to ale nevytváří stereotypní dojem, protože se ti stále odemykají nové funkce a sám vymýšlíš svůj vlastní příběh vesnic, ve kterých žijí jak klasičtí obyvatelé, tak třeba i tví vlastní zaměstnanci a obchodní konkurenti. Hra je poskytována zcela zdarma a pochází od Upjers.

button

Klady

  • Super hra pro milovníky budovatelských strategií.
  • Dobrá relaxace po náročném dni.

Zápory

  • Žádná velká akce ve hře.
  • Mnoho možností nákupu, ale pomalé a těžké získávání finančních prostředků.

Instalace My Little Farmies

Onlinovku My Little Farmies lze hrát bez downloadu či instalace, stačí pouhá registrace a následné přihlášení pomocí loginu a hesla. Registrovat se můžeš na webu, stejně tak portál slouží i pro přihlášení a vstupu na herní server.

Herní strategie

Začátky každé hry jsou trochu náročnější, než její samotný průběh a mnohdy zaberou spoustu času. Stejně tak tomu platí i v My Little Farmies, kde chvíli trvá, než se ke skutečnému farmaření propracuješ. K získání pořádného statku a vlastně i celé vesnice totiž potřebuješ spoustu peněz – takzvaných Haléřů. K těm se můžeš dostat různými způsoby, hlavně však prodejem přírodních produktů. Na začátku ale kupříkladu stavíš i obyčejné chodníky, díky kterým poposkočíš na další level a získáš za to nějaký ten Haléř. Čím dále se ve hře dostáváš, tím více možností se ti začíná odkrývat. Začneš zaměstnávat pracovníky, kteří se ti postarají o zvířata nebo pomohou zvýšit produkci potravin. Samozřejmě je ale musíš i zaplatit, takže jde stále o jeden velký kolotoč s cílem dosáhnout nějaké slušné prosperity.

Ovládání

My Little Farmies má opravdu jednoduché ovládání, pro které si vystačíš pouze s myší a klikáním na jednotlivé ikonky. Mezi ty patří třeba skladiště, obchod, banka, úspěchy, kamarádi a díly karet. Kliknutím na čtvereček vpravo můžeš hru navíc přepnout na celou obrazovku.

Herní módy

Jeden by si myslel, že je My Little Farmies opravdu jen o typickém farmaření, stavění vesnice, krmení zvířátek a produkování potravin. Naštěstí se i vývojáři snažili vyhnout této klasice, a tak do hry zakomponovali i možnost plnění různých questů. Ty obvykle udělují třeba zákazníci, kteří zrovna přicestovali do tvé vesnice a mají speciální požadavky na počet a druh určitého zboží. Pokud jim vyhovíš, získáš zkušenostní body a potřebné peníze pro další vývoj tvých stavení.

Tipy a triky

  • Snaž se ze sebe dostat ve hře co nejvíce kreativního myšlení, které ti přinese úspěch. Hledat totiž musíš ty nejlepší možnosti pro výdělek, ke kterému si dopomůžeš třeba nákupem ovcí, zpracováním vlny a výroby svetrů, které následně prodáš obyvatelům tvé vesnice.
  • Pokud se v nějaké hře vyplatí přátelení s ostatními uživateli, tak je to právě My Little Farmies. Farmářská výměna, sbírání bonusů za nové kamarády…o to tady jde.

Ohodnoť recenzi

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 7
Grafika 8
Zvuky 7
Celkově 6
League of Angels - Fantasy MMORPG browserovka zdarma
The West - Staň se kovbojem a zažij vzrušující dobrodružství
Rail Nation - Tvé železniční impérium online
World of Warcraft nejznámější fantasy online MMORPG hra na světě