Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

share-img

My Lands je trochu nevšední multiplayerová browser hra, kterou lze zařadit do kategorie strategií a sociálních her. Jako jedna z mála hráči umožňuje i výdělek reálných peněz, a to přesto, že je založena na free2play systému. Podstatou My Lands je válka mezi stranou Temných a Světlých o nový zdroj moci – tedy o černé perly. Kolem těch se to ve hře točí nejvíc, právě za perly totiž získáváš i skutečné peníze. Smyslem hry je otevřená válka mezi všemi hráči, abys v ní však mohl dosáhnout nějakého vyššího postavení, musíš se zachovat jako dobrý vládce a zakládat města, stavět budovy k výcviku vojsk, těžbě surovin a výzkumu.

V My Lands jsi zakladatelem své vlastní mocné armády, kterou posíláš do útoku – můžeš loupit, bourat budovy, zabírat cizí doly či zajmout otroky. Také nastane chvíle, kdy si budeš moci najmout i vlastního hrdinu, o kterého se budeš starat a vylepšovat jeho zkušenosti za tzv. talentové body.  Stát se můžeš bohatým vládcem prosperujícího království, které vyniká v taktizování a válečné strategii.

button

Klady

  • Povedená grafika.
  • Zajímavé a nevšední questy (nejenom „postav“ a „získej určité množství surovin“).
  • Jednoduché ovládání.
  • Rozsáhlé herní mapy.
  • Možnost vydělat si reálné peníze.

Zápory

  • Nutnost investice z vlastní kapsy v případě, že chceme do budoucna vydělávat.

Instalace My Lands

My Lands je browserovka, tudíž nemusíš nic stahovat a instalovat do svého PC. Stačí navštívit webovky a registrovat se. Dotazník tě provede výběrem rasy, kterou se chceš stát. Být můžeš Rytířem, Démonem, Světlým či Tmavým elfem.

Herní strategie

Na začátku hry My Lands jsi vládcem jednoho jediného města a pravděpodobně i budoucí metropole tvé nové říše. Tvé současné město je obklopeno hradbami s branou, postavena je radnice a jsou připraveny nějaké zásoby pro čerstvý start. Zvláště na začátku budeš muset zabezpečit území tzv. dobývajícími budovami. Pokud nějakou takovou budeš chtít postavit, musíš vybrat myší území a v okně vybrat záložku „Dobývající“. K mání jsou dále i budovy městské, bojové, speciální či obyvatelné.

Nemusíš se rozhodně obávat toho, že bys nevěděl, jak hrát. Pokud klikneš v pravém dolním rohu na ikonku osobního poradce, objeví se ti praktická nápověda, která tě krok po kroku provede vším potřebným. Díky tomu se naučíš, jak rozvíjet své město, budovat a rozšiřovat stavení či dobře vytrénovat vojsko. Najmout a vytrénovat navíc můžeš i postavy trochu speciální – třeba badatele, špiony, vizionáře či obchodníky, kteří zajistí ekonomický růst.

Ovládání

My Lands se ovládá pouze pomocí levého tlačítka myši, kterým klikáš na určité území, kde chceš něco postavit či naopak zbourat. Stejně tak můžeš využívat nabídky herního panelu.

Herní módy

Krom toho, že své panství musíš patřičně rozvíjet, také se účastníš různých misí, které ti získávají pověst, peníze i postup do dalších úrovní. Jsou to:

Bojové mise:

V rámci bojové mise se můžeš kupříkladu vydat na loupež cizích zásob, zničit budovy nepřítele, osvobodit zajatého hrdiny či třeba zajmout otroky.

Nebojové mise:

Mise v My Lands nemají jenom bojový charakter. Vyslat totiž můžeš i špiona, převozníka zásob či badatele. Za nebojovou misi se považuje i založení nového města, a věř, že právě takový úkol je během na dlouhou trať.

Mise s hrdinou:

Do čela svých vojsk můžeš postavit jedinečného a speciálně vytrénovaného hrdinu. Pamatuj však na to, že pokud by tvůj hrdina na konci zůstal bez pomoci vojsk sám na bojišti, automaticky prohráváš.

Tipy a triky

  • V 19:00 se ve hře může objevit tzv. Nepředvídatelná událost. Ta je buď dobrá anebo špatná. Hráči je sdělena herní poštou a mezi ty pozitivní patří třeba zrychlení přípravy vojsk. Mezi nepředvídatelné negativní události pak řadíme třeba útok monster či hroznou bouřku, která zastaví výzkumníky a badatele.

button

My Lands – Vydělávejte reálné peníze pomocí free2play hry Hlasů: 4.00/5 (80.00%) 1

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 6
Grafika 8
Zvuky 6
Celkově 7
Metin 2 - Orientální akční MMORPG hra
Drakensang - Velkolepý fantasy MMORPG epos
Top Eleven - Populární fotbalový online manažer
Tera Online – Zábavná MMORPG hra zdarma