Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

petraSrilanka1

Tato hra která je zaměřena na hráče od 6 do 11 let se týká poznávání světa a národů. Můžete se s ní podívat do Pákistánu, na Srí-Lanku, do Senegalu a na spousty dalších míst. Můžete si vyzkoušet lidová řemesla a jiné minihry, zúčastnit se festivalů a nebo si jen tak povídat s přáteli. Hra je zaměřená na mladší hráče čemuž odpovídá i grafické zpracování. V různých oblastech se o národech co tam žijí můžete dovědět zajímavé inforace. Pokud vás nebaví prozkoumávat svět, stále je tady dům a systém mazlíčků který můžete prozkoumat. Hra dobře kombinuje vzdělávací prvky se zábavou, tudíž se při hraní také něco přiučíte.

button Angel Alliance – Tahová MMORPG hra

Klady

  • Spousta miniher
  • Jednoduchost
  • Dozvíte se spoustu informací

Zápory

  • Pro starší hráče ztrácí atraktivitu
  • Angličtina

Instalace a ovládání

Hra se neinstaluje, spouští se přímo z prohlížeče. Pro hraní vám stačí obyčejný počítač. Hra se ovládá klasickou kombinací klávesnice a myši.

Herní módy

Dům: Každý hráč vlastní dům, nebo přesněji pokoj, který si může vybavit jak chce. Můžete si ho vymalovat, vybavit nábytkem, pořídit si mazlíčky a můžete si v něm převléci postavu. Fantazii se meze nekladou.

Svět: Na mapě světa můžete navštívit různé zajímavé lokace a popovídat si s ostatními. Můžete si zahrát minihry kterých je zde spousta (například skládání šperků). Jsou zde pořádány různé festivaly a akce pro hráče.

Strategie

V této hře se můžete zabavit nespočtem způsobů. Můžete si vylepšovat a vybavovat vlastní dům, starat se o mazlíčka, povídat si s ostatními, navštěvovat zajímavé lokace a národy po světě a něco se o nich dozvědět či si zahrát spoustu miniher. Je pouze na vás co zvolíte.

 Tipy a triky

  • Ze začátku Vás hrou provede krátký tutoriál
  • Plňte úkoly, čeká vás odměna
  • Váš domek si můžete vybavit nábytkem
  • Po světě se dá navštívit spoustu lokací, stojí za to se po nich podívat

button Angel Alliance – Tahová MMORPG hra

Ohodnoť recenzi

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 7
Grafika 8
Zvuky 7
Celkově 7
My Lands - Vydělávejte reálné peníze pomocí free2play hry
Dofus - Epický animovaný svět plný zábavy
Planetside2 populární MMOFPS akční střílečka
EVE Online - Vesmírná MMORPG hra se skvělými bitvami