Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

Snímek obrazovky 2014-03-14 v 11.06.24

Pockie Saints je fantasy MMORPG hrou, která se odehrává v magickém prostředí 12 souhvězdí. Vyvinuta je společností NGames a užít si ji mohou i ti nejméně zkušení hráči, a to s minimálními nároky na PC. Jako hráč této onlinovky se ocitneš ve světě, nad kterým vládne rovněž dvanáct bohů. Sám si vytvoříš svoji specifickou postavu, tedy tajemného mága, bojovníka anebo zabijáka. Tvá postava je narozena ve znamení jednoho z bohů, který se rovněž stává tvým patronem během celé hry. Hru ti mohou zpestřovat exotičtí a kouzelní mazlíčci, tvým cílem je navíc vytvoření postavy tak jedinečné, že se jí jen tak někdo nevyrovná. Dosáhnout přitom tvá postava může vlastností přímo božských.

Klady

  • Originální nápad.
  • Oddechová a nenáročná hra, vhodná zvlášť po zdlouhavém a namáhavém dni.

Zápory

  • Trochu horší grafika.
  • Monotónní hudební podtext.
  • Není v češtině.

Instalace Pockie Saints

Pockie Saints je ryze onlinovka, není tedy třeba nic stahovat či instalovat do tvého počítače. Stačí navštívit webovku http://saints.game321.com/ a zaregistrovat se do jednoho z herních serverů. Těch je (k březnu 2014) celých třicet devět a posledním z nich je tzv. Klamavá země. Zalogovat se do ní můžeš na portále http://s39.saints.game321.com/, vyplnit k tomu přitom stačí jenom tvou e-mailovou adresu, přezdívku (povolená jsou pouze malá písmena) a heslo. Následně ti přijde e-mail s potvrzovacím odkazem, na který je třeba ještě kliknout, aby ti nebyl účet v brzké době zase zrušen. No a pak už se můžeš pustit do hry!

Herní strategie

Až se poprvé přihlásíš do hry, budeš si muset vybrat jednu ze tří již zmíněných tříd postav. Na výběr je přitom šest konkrétních podob postav, z nichž si jednu vybereš a vhodně pojmenuješ. S ní se vydáš do magického světa, které tě hned na začátku zaplní nejrůznějšími questy. Ty hned nebudou úplně záživné, každopádně je musíš splnit k tomu, abys získal tolik potřebné schopnosti. Většinou budeš muset v rámci úkolů najít některou z jiných postav a přemluvit ji k tomu, aby tě naučila něco nového. Své znalosti pak rovnou i zkoušíš v praxi a zabíjíš tak nejrůznější příšerky. Je to třeba k tomu, abys později mohl ve skutečné bitvě uspět, chránit svou zemi a stát se jedinečným bojovníkem. Hned od začátku tě také všemi úkoly provází tvůj nový mazlíček, kterým se může stát například exotické zvíře, jež se nazývá jako červený fénix.

Ovládání hry

Hru Pockie Saints může ovládat levým tlačítkem myši, přičemž se tvá postavička vydává na takové místo, kam právě klikneš. Možná o něco pohodlnější je však možnost ovládat hru šipkami. Mimo to také využíváš herních panelů, které jsou umístěny na krajích. Z nich vybíráš kupříkladu takovou schopnost, kterou chceš zrovna použít. A jestliže se pak chceš třeba vrhnout na nějakou příšerku a sprovodit ji ze světa živých, stačí na ni jednoduše kliknout.

Herní módy

Pockie Saints není hrou, která by byla přímo rozdělena do herních módů, ale až se dostaneš do nějakého z vyšších levelů, bude ti nabídnuta i možnost souboje s nějakým náhodně vygenerovaným hráčem. Jinak je hra ale ucelená – bojuješ tedy s monstry, sbíráš body a učíš se v rámci nejrůznějších questů nové schopnosti.

Tipy a triky

  • Pokud si nevíš rady s výběrem jména pro tvou postavu (třeba jsou již všechny tvé návrhy zabrané), můžeš kliknout na ikonku hracích kostek vedle. Nějaký nick ti tak bude automaticky navržen a ty si můžeš vybrat, zda ho přijmeš či budeš vybírat dál.
Ohodnoť recenzi

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 6
Grafika 7
Zvuky 6
Celkově 6
War Thunder - Oblíbená letecká válečná MMO
Forge of Empires - Postupuj historickými milníky vládní vlastnímu impériu!
Tibia - MMORPG herní dědeček s dlouholetou tradicí
Planetside2 populární MMOFPS akční střílečka