Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

share-img

Rumble Fighter je MMO free-to-play onlinovkou, ve které jde hlavně o boj proti ostatním hráčům. Současně v jedné multiplayerové akci může bojovat až osm hráčů – a každý z nich může mít jinou postavu. V Rumble Fighter se tak snadno staneš třeba alchymistou, šamanem, takzvaným elementaristou či neohroženým válečníkem. Postavu si navíc vytváříš úplně od základu, a to s možností navolit barvu a délku vlasů, tvar očí, nosu a spousty dalších detailů. Rumble Fighter je každým coulem propracovanou hrou, do které se mohou pustit i úplní začátečníci, kteří doteď na onlinovkách moc nelpěli. Vyvinuta je společností WeMade Entertainment & Nimonix, publikována pak firmou OGPlanet. Hráči jsou řazeni do šesti kanálů, a to v závislosti na dosažené úrovni.

button

Klady

  • Hra nabízí hodně možností, a to především ve výběru herních módů a postav.
  • Slušná grafika

Zápory

  • Není v češtině.

Instalace Rumble Fighter

Abys mohl hrát onlinovku Rumble Fighter, je třeba se nejprve zaregistrovat, a to webovce. Portál není v češtině a je na něm k mání více her, proto dávej rozhodně pozor na to, co zrovna vybíráš. Je třeba zvolit registraci právě k Rumble Fighter, vyplnit uživatelské jméno, e-mailovou adresu, heslo a doplňující otázku, která slouží jako kontrola při ztrátě údajů. Po odeslání formuláře budeš stránkou sám naveden na odkaz ke stažení herního klienta. Instalace je poměrně primitivní, takže rozhodně nic, co bys nezvládl. Probíhá docela rychle a ty se tak hned můžeš pustit do boje!

Herní strategie

Až se poprvé přihlásíš do hry, budeš si muset vytvořit svou vlastní postavu a je jen na tobě, jak moc se na tom vlastně budeš chtít vyřádit. Ono to totiž jde opravdu hodně – vybrat si můžeš střih, délku i barvu vlasů, styl boje, tón pleti a vybavení, díky kterému bude tvá nová postava nejlépe vyzbrojena do bitvy. To, jakým druhem válečníka se staneš, je přitom zcela na tobě. Na začátku tě hrou provede chytrý tutoriál, takže se rozhodně také nemusíš bát toho, že bys cokoliv nepochytil. A pokud přeci jen, můžeš kdykoliv využít nápovědy.

Ovládání hry

Rumble Fighter můžeš jednoduše ovládat šipkami. Skáče se stisknutím mezerníku, a rozhodně není od věci zmínit, že je možné opakovaným stisknutím vytvořit i skok dvojitý. Existuje pak i pár klávesových zkratek pro další dovednosti:

Obranný postoj – klávesa Z.

Úder – klávesa X.

Kop – klávesa C.

Herní módy

Válečný mód:

Ve válečném módu hraješ za tým a jsou ti přiděleny přesně dvě minuty na to, abys porazil či byl poražen jiným hráčem. Body jsou přičítány na konci každého kola a tým či hráč s jejich největším počtem je na závěru módu vyhlášen za vítěze. Pokud ve hře hrají tři a více hráčů, mohou jim být přiděleny bonusy navíc za dodržení stanovených podmínek během bitvy.

Dobrodružství:

V tomto módu můžeš hrát jako singleplayer či v týmu. V závislosti na konkrétním dobrodružství je ti přidělen čas na to, abys porazil své protivníky. Mód má tři kategorie – snadnou, střední a takzvané peklo. Čím výše sáhneš, tím větší odměnu můžeš za dokončení hry získat. Samozřejmě to vždy ale nemusí být snadné a záleží na tom, jak moc jsi ochotný riskovat.

Burácení:

V tomto módu můžeš hrát sám za sebe anebo opět v týmu. A o co jde? Hráči se v tomto případě zapojují do stylizovaného boje s přidanými bonusy, mezi které patří třeba „King of the Hill“, kde hráči bojují o to, kdo zvládne vydržet na daném místě nejdéle. Zároveň se u toho samozřejmě musíš bránit proti příšerám, takže to není jednoduché.

Celkově hra nabízí také několik možností pro výběr postavy:

Striker:

Ideální postava pro začátečníky.

Soul Fighter:

Disponují velkou silou, rychlostí a vysokým skokem. Mají však slabou obranu.

Elementalist:

Vynikají spíše po psychické stránce, díky které jsou jejich schopnosti neuvěřitelně mocné.

Alchemist:

Mají nejlepší obranu, jsou však nejpomalejší.

Shaman:

Využívají přírodní energii, disponují slušným poměrem síly, obrany a rychlosti. Nevynikají však ani v jedné z těchto kategorií.

Android:

Postava stylizovaná do podoby robota, která má nejsilnější technickou zdatnost.

Tipy a triky

  • Od šesté úrovně můžeš darovat či obdržet různé dárky jako pozornost.
  • Můžeš si změnit své herní jméno. Stojí to však 60 zlaťáků.

button

Ohodnoť recenzi

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 9
Grafika 9
Zvuky 8
Celkově 9
Forge of Empires - Postupuj historickými milníky vládní vlastnímu impériu!
Top Eleven - Populární fotbalový online manažer
OGame - Vesmírná strategická MMO hra
Minecraft - nejhranější budovatelská strategie současnosti