Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

SD-Gundam-Capsule-Fighter-Online-4

Jedná se o zajímavou japonskou mlátičku/akční střílečku inspirovanou anime sérií Gundam, vyvjíenou studiem OG Planet. V této hře bojují supermoderní obleky zvané gundam. Vy převezmete kontrolu nad jedním z nich a půjdete se prostřílet nepřáteli. Ve hře je nepřeberné množství typů gundamů, spousty předmětů, vybavení a dovedností. Můžete hrát jak proti počítači, tak proti lidským soupeřům, a akce si rozhodně užijete.

Někteří gundamové jsou sestaveni tak, aby snadno manévrovali, a musíte si dávat pozor jestli se neobjeví za vašimi zády. Naopak některé musíte pomalu prosit aby umřeli po tom co vydrželi zásah vaší nejsilnější zbraní s pár škrábanci. Tohle celé doplňují již klasické efekty které najdete ve spoustě japonských her. Jedinou nevýhodou je poněkud komplikovanější menu na které se ovšem dá po chvíli hraní zvyknout. Pokud se chcete odreagovat a u toho rozsekat pár nepřátel je takhle hra pro vás.

Klady

 • Inspirováno anime seriálem Gundam
 • Možnost rozvinout postavy spoustou směrů
 • Rychlá akce, paráda na odreagování

Zápory

 • Grafická stránka by se dala zlepšit
 • Nepřehledné menu

Instalace a ovládání

Hru je nutno stáhnout a nainstalovat. Z webových stránek si stáhněte launcher který již stáhne a nainstaluje celou hru. Bude nutné stáhnout cca 0,5 GB dat – proto doporučujeme použít kabelové připojení k internetu které nemá datový (FUP) limit. Pro hraní lze použít myš a klávesnici. Systémové požadavky jsou relativně nízké, postačí tedy i méně výkonný počítač.

Herní módy

 • Mission: Jak název napovídá plníte mise v coop režimu s různými úkoly
 • VS: Standardní PVP klání dvou týmů. Týmy dostávají za zabití hráčů opačného týmu body, kdo získá první určitý počet bodů vyhrává
 • Deathmatch: Jednoduchý boj všech proti všem

Strategie

Jako u každé bojové hry tady také záleží strategie čistě na vás. Je zde mnoho gundamů kteří mohou nosit spousty zbraní a specielních předmětů. Pokud chcete můžete být mlátička před kterou se všechno klidí, nebo zasypávat nepřítele palbou z kulometů, skákat po bojišti a zasahovat nepřítele rychlými ranami. Jestli se vám líbí neprůstřelný styl boje, můžete si tomu přizpůsobit vybavení a hrát si na ocelovou zeď, ale zase nemůžete být vše najednou. Přece jenom, ocelová zeď se moc pohybovat nebude, a rychlý válečník toho zas tak moc nevydrží, holt nelze mít vše. Záleží čístě na vás jak si svého bojovníka vybavíte.

Tipy a triky

 • Každá postava může použít raketový pohon aby uhnula, vyletěla vzhůru nebo uskočila.
 • Pokud si neděláte sbírku průstřelů pancířem, neustále se pohybujte, ztížíte protivníkovi míření
 • Spolupracujte, nechte spoluhráče bojovat s nepřáteli a vpadněte jim do zad!
 • Každý bojovník má speciální útok, používejte ho kdy to jen půjde

 

SD Gundam – japonská bojová anime hra Hlasů: 3.00/5 (60.00%) 1

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 6
Grafika 7
Zvuky 7
Celkově 6
World of Warplanes - Epické letecké bitvy online
Howrse - Chovejte koně nebo poníky online
The West - Staň se kovbojem a zažij vzrušující dobrodružství
Aion Online - Proleťte se v nádherném fantasy světě!