Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

tera_online_13124082094862

Mnoho možností. Takto by se dala velice jednoduše charakterizovat hra Tera Online. Tato hra funguje na podobném principu jako hra World of Warcraft, nicméně s tím rozdílem že je k dispozici zdarma. Pro hráče je k dispozici 7 ras a celkem 9 povolání, což je výběr vskutku bohatý.

Samotná hra je na graficky velice dobré úrovni a herní svět nabízí mnoho nádherně vypracovaných míst. Samo ovládání je trochu netradiční. Největší změnou oproti podobným hrám je míření. Nestačí kliknout na nepřítele a stisknout klávesu. Musíte na něj také zamířit. Dlouhodobější hráče určitě potěší veliké množství úkolů. Pro ty co preferují boj mezi hráči je připraven i PvP systém. Hra klade veliký důraz i na interakce mezi hráči. Krásným příkladem je zde politika – tu ovládají sami hráči. Chcete být vládcem kontinentu? Můžete to zkusit. Celá hra běží na Unreal Engine 3 a obecně je velice dobře zpracovaná. Tomu nicméně odpovídají hardwarové nároky. Za zmínku také stojí že Americké servery mají často lepší odezvu než servery pro oblast Evropy.

button

Klady

  • Velmi dobrá grafika
  • Hodně herních možností
  • PvP a politika

Zápory

  • Veliké hardwarové nároky
  • Omezení pro neplatící hráče
  • Evropské servery mívají větší odezvu

Instalace a ovládání

Hru stáhnete z oficiálních stránek. Pro stahování je vhodné použít rychlejší internetové připojení jelikož hra toho stahuje opravdu hodně. Doporučuje se minimálně 50GB místa na pevném disku. Hra se ovládá standartně klávesnicí a myší. Ovládání je docela intuitivní a rychle se na něj dá zvyknout.

Strategie

Nejlepší je pokusit se sehnat někoho kdo Vám do začátku vypomůže. Neplatící hráči to zpravidla mají trochu těžšší jelikož mají omezené množství peněz které mohou přijmout poštou. Pokud na to jste sami obecně platí že plněním úkolů se dostanete dost daleko.

Tipy

  • Vyberte si dobře svoje povolání! Každé je dobré na něco jiného.
  • Komunikujte s ostatními hráči, najděte si přátelé a hned to půjde rychleji.
  • Hodně Českých hráčů najdete na serveru „Veritas“.
  • Existuje mnoho komunitních stránek a fór. Stačí použít google.

Tera Online – Zábavná MMORPG hra zdarma Hlasů: 4.50/5 (90.00%) 2

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 7
Grafika 8
Zvuky 6
Celkově 7
Metin 2 - Orientální akční MMORPG hra
NosTale - stylové animované MMO dobrodružství
Aion Online - Proleťte se v nádherném fantasy světě!
Petra's Planet - jednoduchá vzdělávací hra pro děti