Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

share-img

Top Eleven je docela známou a populární onlinovkou, ve které se dostáváš do pozice fotbalového manažera. Vlastníš svůj klub, kde rozhodně nezáleží jenom na schopnostech hráčů, ale i na tvé předvídavosti a taktice. V Top Eleven se připojuješ k tisícům dalších hráčů z celého světa. Staráš se o stadion, získáváš finance pro svůj klub od sponzorů, účastníš se Ligy i Národního poháru, trénuješ hráče a vytváříš z nich opravdové hvězdy. S fotbalisty navíc můžeš i obchodovat a shánět tak toho nejlepšího, do svého týmu – a to pomocí aukcí, které probíhají v reálném čase.

button

Super je na Top Eleven především kompatibilita s množstvím zařízení, hrát můžeš totiž nejenom na PC, ale i na tabletu či chytrém telefonu.

Klady

  • Kompatibilita s velkým množstvím zařízení.
  • Grafické zpracování.
  • Přehledné statistiky výkonosti a pořadí.

Zápory

  • Vyžaduje větší trpělivost.
  • Limitované uživatelské nastavení.
  • Sociální rozměr.

Instalace Top Eleven

Top Eleven běží na bázi facebookových her a přihlásit se tak pomocí svého účtu na této sociální síti můžeš na webovce. Nastavit se zde dá posléze i čeština (někdy to však proběhne automaticky na základě českého FB účtu). Nic není třeba stahovat ani instalovat do tvého počítače.

Herní strategie

Top Eleven není rozhodně hrou, ve které by ses hned dostal doprostřed akce a začal vyhrávat zápasy. Být dobrým chvíli trvá, a to zvláště v tomto případě. V rámci prvotních herních nastavení si nejdříve v klidu můžeš vybrat jméno svého klubu, dresy a reprezentační barvy. Vytvoříš si od prvotních kořenů svůj vlastní tým, trénuješ jej a poté bojuješ v zápasech proti ostatním hráčům. Každý měsíc se můžeš utkat o první místo v poháru, lize nebo v tzv. Lize mistrů. K tomu abys uspěl však potřebuješ nejenom trénovat nadějné fotbalisty – ve hře musíš pro postup dbát i na vylepšení svého stadionu a vymyšlení správné strategie.

Ovládání

Top Eleven je proslulé především jednoduchým ovládáním. Vystačíš si s levým tlačítkem myši, kterým klikáš na ikonky dolního herního panelu. Vytvořit novou budovu, přejít do jiného stadionu či provést nějakou akci můžeš i kliknutím na určité místo ve hře.

Herní módy

I když je Top Eleven ucelenou hrou, dá se v základě rozdělit na dva módy. V jednom jsi trenérem, ve druhém se zase stáváš manažerem fotbalového klubu.

Trenérský mód:

Všichni tvoji hráči by se měli účastni tréninku, který je rozdělen do třech kategorií lišících se náročností. To má vliv hlavně na kondici hráče a v závislosti na tvé tréninkové strategii vývoj hráčů nějakou rychlostí stoupá. Pokud se však budeš snažit až moc, můžeš některého hráče zranit – zkrátka toho na něj totiž už bude moc. Proto to ani s tréninkem nepřeháněj a snaž se ho rozvrhnout tak, aby vše odpovídalo i normální fotbalové realitě.

Manažerský mód:

Dobří fotbalisté hrají jen v prosperujícím fotbalovém klubu, na to si pamatuj. Do tvých manažerských povinností patří péče o stadion, dozor nad klubovými financemi, podepisování televizních práv a shánění sponzorů. První finance pak můžeš investovat třeba právě do nových týmových posil. Ty lze sehnat formou aukce.

Tipy a triky

  • Herní měnou jsou tzv. tokeny. Jsou to žetonky, které ti pomohou vyhrát aukci či urychlit stavbu.
  • Pokud podepíšeš televizní práva, získáš minimálně jeden token denně.

button

Top Eleven – Populární fotbalový online manažer Hlasů: 3.33/5 (66.67%) 6

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 9
Grafika 8
Zvuky 7
Celkově 8
Metin 2 - Orientální akční MMORPG hra
War Thunder - Oblíbená letecká válečná MMO
OGame - Vesmírná strategická MMO hra
Tibia - MMORPG herní dědeček s dlouholetou tradicí