Hry zdarma MMO a MMORPG hry

Recenze nejlepších her, které si můžete stáhnout zdarma

share-img (1)

Panzar je zajímavou onlinovkou z fantasy prostředí plného bláznivých bitev a magických předmětů s 3D grafikou. Vzhledově je tato bojová hra o přežití občas přirovnávána k World of Warcraft, milovníci WoWka to však rozhodně slyšet nechtějí – koncept hry Panzar od něj má totiž daleko. Panzar je typický onlinový multiplayer, připojit se k němu však můžeš i sám – ale je dobré vědět, že v módu singleplayer může tvoje postava jenom odpočívat, snažit se získat nové schopnosti či nakupovat vybavení. Panzar je totiž založen hlavně na týmovém boji.

button

Klady

 • Snadné ovládání.
 • Alternativa v podobě free2play režimu.
 • Slušné grafické zpracování.
 • Možnost vylepšování postavy a zisk nových schopností.

Zápory

 • Malá mapa hry s prostorem jen pro 20 hráčů.
 • Horší zpracování podoby postav.

Instalace hry Panzar

Hru Panzar můžeš stáhnout na mnoha webových serverech, z nichž bude pravděpodobně nejjistější panzar.com – i když asi všichni uživatelé uznají, že ani tato webovka nestojí za moc. Instalační balíček je vhodný pro Windows XP a vyšší (Vista, 7, 8). Instalací tě provede program samotný, nejde o nic složitého.

Herní strategie

Ve hře Panzar se můžeš převtělit do podoby elfa, orka či trpaslíka. Vystupovat můžeš i jako lidská rasa. Každá z postav má pro sebe typické magické a silové schopnosti a hlavním konceptem hry je zapadnutí do bojové vřavy, ve které budeš působit jako jeden z hrdinů. Úplně na začátku začínáš jako prostý a ne až tak silný válečník, vypracovat se však můžeš třeba i do postu vojevůdce – a to je koneckonců pro mnoho vysněným cílem.

Ovládání hry

A jak se hraje Panzar? Jak již jsme zmínili, má poměrně jednoduché ovládání. Pro pohyb používáš klávesy W, A, S a D, pomocí Shiftu běháš, klávesou Ctrl se kryješ a myší útočíš – používat můžeš pravé i levé tlačítku pro běžný a speciální útok.

Herní módy

Panzar nabízí osm různých bojových tříd, ze kterých můžeš ty, jakožto hráč, na začátku hry volit. Každá z těchto bojových tříd oplývá speciálními a hlavně jedinečnými schopnostmi a bojovými styly. Patří mezi ně například třídy Tank na skřety, Čarodějnice, Čarodějnice pro elfy a Inkvizitor pro lidi.  Herní módy má Panzar rovnou čtyři, a to s unikátními mapami. Jsou to:

 1. Domination, ve kterém se bojuje o dominantní postavení nad jediným bodem.
 2. Král Hilla, kde se hráči snaží udržet jeden konkrétní bod a brání se před napadením pomocí přípravy pastí a překážek.
 3. Obležení, kdy jeden z týmů napadá ostatní, které kontrolují několik bodů (hrají v módu Král Hilla).
 4. Meteor, kde hráči vyhledávají předem dané objekty a snaží se je přemístit do nepřátelské základny.

Tipy a triky

Moc známých tipů a triků mezi českými hráči onlinovky Panzar nekoluje, přesto si však doporučme alespoň následující:

 1. Snaž se co nejlépe zapamatovat všechny klávesové zkratky. Ty základní již znáš, dobré je ale také vědět, že stisknutím klávesy E dojde k použití daného předmětu, pomocí X se vaše postava léčí a spolu se stiskem Q ti vyběhne nápověda. Pakliže budeš zkratky hledat během hry, moc se asi nepobavíš.

button

Panzar – Zombie hra s dokonalou 3D grafikou Hlasů: 3.50/5 (70.00%) 2

Další zajímavé online hry zdarma:

Hratelná 7
Grafika 9
Zvuky 7
Celkově 8
World of Tanks - Nejhranější online hra na internetu
My Little Farmies - Farmářská budovatelská online hra
Goodgame Empire - Vybuduj si nedobytnou pevnost a armádu
Heroes online - Legendární tahová fantasy strategie